KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13338292

nr 1333 8292

Knut Sprengel

(1877-1926), Sverige

Oljemålning, Florens. Signerad, daterad 1901-1904. Olja på duk, 50x62 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 15 juni 2020
kl 20:42:22

15/6 19:56:23 1      Vinnande bud

Knut Sprengel

Läs mer om Knut Sprengel